rok szkolny 2008/2009
SPOTR
1)Indywidualne biegi przełajowe - 01.10.2008 - Stadion miejski w Gubinie
udział brali:
> KL IV: Marcinkowski Kamil, Pawłowski Daniel, Sieciński Robert, Tarnowska Angelika, Wożna Joanna.
> KL V: Kusy Rafał, Loga Maciek, Łapczyńska Bożena, Marcinkowski Paweł, Oliszewska Patrycja, Walczak Łukasz.
> KL VI: Dereziński Przemek, Jaszewski Michał, Jaworski Daniel, Kocioruba Mateusz,Stępień Paulina.
Wyniki: P.Dereziński XIV m.,Ł. Walczak XX m na 120 startujących.
2) Lubuski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym „W Europie jeździmy bezpiecznie” dla szkół podstawowych. Udział brali zwycięscy etapu szkolnego z klas IV, V, VI: Woźna Joanna, Kusy Rafał i Stępień Paulina. W etapie rejonowym nasza drużyna zajęła ostatecznie 22 m. na 55 szkół biorących udział
3)Szachy drużynowe - 02.12.2008 - Klub Garnizonowy w Krośnie Odrzańskim
> udział brali: Florczak Ala, Dereziński Przemek, Bestrzyński Adrian, Pirko Jakub.
Wyniki: drużyna zajęła IX m. na 12 szkół.
4) Tenis Stołowy - 15.12.2008 - Hala widowiskowo-sportowa w Krośnie Odrzańskim
> Udział brali: Dereziński Przemek, Kocioruba Mateusz, Stępień Paulina, Wolna Natalia.
Wyniki: Drużyna chłopców zajęła II m i tym samym zakwalifikowała się na zawody szczebla wojewódzkiego - drużyna dziewcząt zajęła również wysokie III m.- jest to wielki sukces dla naszej szkoły!!!!!!!!!!!!
Zawody nr 1, 3, 4,są zawodami szczebla powiatowego

Konkurs Matematyczno – przyrodniczy
Uczennica klasy VI Alicja Florczak po przejściu eliminacji szkolnych i rejonowych (77,5% rozwiązanych zadań – miejsce 8 ) zakwalifikowała się do konkursu przedmiotowego szczebla wojewódzkiego. Dnia 7.03.2009r o godzinie 11.00 rozpoczął się konkurs wojewódzki. Nasza uczennica Alicja zajęła 6 miejsce rozwiązując 82,5% zadań.
Jest to duży sukces – Gratulujemy!!!!!!!!! Opiekunowie: mgr Anna Sieczkowska i mgr Krzysztof Hamerski