spstarosiedle@gminagubin.pl

Wiedza jest drugim słońcem dla tych, którzy ją posiadają. Heraklit z Efezu


                        

Uwaga!!!!! Nowy mail szkoły!!!!! pspstarosiedle@wp.pl

 
Uczniowie Prawa i obowiązki uczniów




rok szkolny 2015/16 – absolwenci
wych.Anna Sieczkowska
Uczniowie: 1.Klaudia Bekała 2.Bartosz Czemny 3.Krystian Górny 4.Wiktoria Godlewska 5.Piotr Hrubec 6.Bożena Marcinkowska 7.Patryk Mazur 8.Wanesa Mazurkiewicz 9.Wiktoria Romanowska 10.Maria Turowska 11. Gabriel Turowski 12.Piotr Turowski 13.Nikola Zahorska


rok szkolny 2014/2015 – absolwenci
wych.Dorota Zdziebło
Uczniowie: 1. Julia Aleksandrowicz 2. Wiktoria Bądzielewska 3.Kacper Gaworski 4.Wiktoria Kuśmierczyk 5. Karolina Lisiak 6.Julita Marcinkowska 7.Agata Przyborska 8. Dawid Rzeszutek 9. Agata Turowska 10.Paulina Wolna 11.Daria Wysługocka 12.Marcel Mazur
rok szkolny 2013/2014 –absolwenci
wych. p.Krzysztof Hamerski
Uczniowie: 1. Natalia Sulikowska 2.Marta Rasińska 3.Jakub Jagiełło 4.Artur Paszkowski 5.Filip Kałuża 6.Daniel Radzion 7.Dominik Stępień 8.Dawid Konowalczuk 9.Karolina Gawron 10. Dominik Nowak 11. Maksym Zawrotniak 12.Jakub Przysiężny 13. Dawid Lisiak 14. Bartosz Bliznakopulu 15.Karolina Gawron


rok szkolny 2012/2013

kl.VI – wychowawca: Krzysztof Olejnik

Uczniowie: 1. Anita Bekała 2. Adrian Czarnota 3.Oliwia Dankowska 4.Nikola Dremo 5.Iga Florczak 6.Dżesika Hryniewicz 7.Kacper Jania 8.Eryk Kałuża 9.Natalia Kopa 10.Oliwia Kopa 11.Dawid korwel 12.Michał Korytowski 13.Mateusz Kuczkowski 14.Damian Kusy 15.Wojciech Marcinkowski 16. Sandra Mazur 17.Kamil Oliszewski 18.Dominika Stępień 19.Szymon Tomkiewicz 20.Piotr Turowski 21.Kamila Wilk 22.Kinga Wolna 23.Jacek Wolny 24.Daria Woźna

rok szkolny 2011/2012 - absolwenci
rok szkolny 2010/2011 – absolwenci
rok szkolny 2009/2010 - absolwenci
rok szkolny 2008/2009 - absolwenci Wychowawca: mgr Anna Sieczkowska

Uczniowie: 1. Robert Bielezo 2. Karolina Bukowska 3.Przemek Dereziński 4. Alicja Florczak 5.Michał Jaszewski 6. Daniel Jaworski 7.Mateusz Kocioruba 8. Mateusz Kozioł 9. Amadeusz Krzyśpiak 10. Ania Rasińska 11.Justyna Stankiewicz 12. Paulina Stępień 13.Kamil Sulikowski 14.Kamil Sieciński 15.Piotr Wilk 16.Natalia Wolna



rok szkolny 2007/2008 – absolwenci Wychowawca: mgr Dorota Zdziebło

Uczniowie: 1. Patrycja Błażkiewicz 2.Adrian Kowalczuk 3. Gosia Łapczyńska 4. Sylwia Łys 5. Norbert Mazur 6. Maciek Petrykowski 7. Artur Przyborski 8.Ola Strzelbicka 9. Patrycja Tarnowska 10. Albert Tygielski 11. Marcin Walczak 12. Hubert Wiereszko 13. Patryk Wilczyński 14. Wiktor Frączewski



rok szkolny 2006/2007 absolwenci
kl.VI – wychowawca: Krzysytof Hamerski
Uczniowie: 1. Adrian Buczkowski 2.Katarzyna Bielińska 3.Dawid Dankowski 4.Paulina Gaj 5.Michał Hołota 6.Dawid Hryniewicz 7.Marcin Kocioruba 8.Katarzyna Pac 9.Szymon Pirko 10.Angelika Solska 11.Marta Wilk 12.Michał Woźny 13.Angela Zahorska
rok szkony 2005/2006 – absolwenci
kl.VI – wychowawca: Anna Sieczkowska
Uczniowie: 1. Patryk Czemny 2.Dawid Falkowski 3.Patrycja Godlewska 4. Bartek Iwaszczuk 5.Karolina Jaszewska 6.Magda Klepuszewska 7. Anita Korwel 8.Mateusz Kotowicz 9. Darek Kozioł 10.Monika Kusa 11. Patrycja Kuśmierczyk 12.Rafał Lutyński 13.Łukasz Stasica 14. Dawid Rzeczycki 15.Angelika Strzelbicka 16.Edyta Tarnowska 17. Paweł Turowski 18. Samanta Żernowska