Zespół wokalny „Świetliki”

opiekun mgr Krzysztof Hamerski

Działania w celu promowania szkoły:

Nagrana i wydana płyta CD zespołu Świetliki w roku szkolnym 2002/2003

- Pan Krzysztof Hamerski przygotowuje zespół i solistów do imprez pozaszkolnych: konkursów, przeglądów, festynów itp.

Uzyskane znaczne osiągnięcia. W zakresie wychowania muzycznego i prowadzonego przeze mnie szkolnego zespołu wokalnego „Świetliki”:

- Zakwalifikowanie się uczennicy klasy szóstej, Euniki Ambroziak, do Ogólnopolskiego Finału Konkursu Recytatorskiego Literatury Niemieckiej w kategorii poezji śpiewanej i zajęcie II miejsca – nagroda wyróżnienia. W roku szkolnym 2001/2002.

- Zakwalifikowanie się szkolnego zespołu wokalnego do przeglądu PRO Arte na szczebel powiatowy i zajęcie IV miejsca – nagroda wyróżnienia. Dwukrotnie, w roku szkolnym 2000/2001 i 2001/2002.

- Zdobycie przez uczennice klasy piątej, Agnieszki Marcinkowskiej i Euniki Ambroziak I – miejsca, nagrodę Grand Prix w Konkursie Piosenki Dziecięcej Polskiej i Niemieckiej. W roku szkolnym 2000/2001.

- Zdobycie przez uczennice klasy trzeciej i czwartej, Mileny Pirko i Patrycji Goglewskiej I i II – miejsca w Konkursie Piosenki Dziecięcej Polskiej i Niemieckiej. W roku szkolnym 2001/2002.

- Zajęcie I – miejsca w Konkursie Piosenki Harcerskiej i Turystycznej, w roku szkolnym 2002/2003.

- Ponad to o sukcesach prowadzonego przeze mnie szkolnego zespołu wokalnego Świetliki świadczą liczne dyplomy i publikacje w prasie.

Jeśli chcesz posłuchać nagrań:

Piosenki:

Lato z ptakami odchodzi